AUTO WYPOŻYCZALNIA JOL-MARK

Wypożyczalnia samochodów "Jol-Mark" z siedzibą mieszczącą się w Częstochowie  ul. Kisielewskiego 45 wita na swojej stronie.
Nasza firma istnieje na rynku od 1979 roku. Oferujemy swoim klientom wypożyczającym pojazdy sprawdzone, niezawodne samochody dostawcze oraz osobowe. W naszej ofercie znajdują się także przyczepy do przewozu aut oraz auto-lawety do 3500  DMC. Flota samochodów, którą posiadamy jest stale serwisowana oraz kontrolowana ponieważ dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów. Pojazdy  które   posiadamy w naszej ofercie to samochody niemieckich marek , które swoją marką świadczą o renomie naszej firmy. Wygoda i bezpieczeństwo klienta jest dla nas najważniejsze.

Specjalnie dla klientów, którym szczególnie zależy na bezpieczeństwie oraz komforcie jazdy oddajemy do dyspozycji samochody http://www.jol-mark.pl/wypozyczalnia.html.
Samochody serwisowane są w naszym serwisie zawsze na czas. Oferujemy  wynajem samochodów bez kaucji, co pokazuje jakim zaufaniem  darzymy naszych klientów.
Wraz z dynamicznym rozwojem   usługi wynajmu liczba samochodów w firmie wzrasta w zależności od zapotrzebowania
Zapraszamy firmy do korzystania z usług naszej wypożyczalni na zasadzie wynajmu długoterminowego. Jest to bardzo wygodna oferta dla klienta ponieważ to w naszym obowiązku jest serwisowanie samochodu, ubezpieczenie go, wymiana opon itp. Klient nie musi martwić się co w przypadku awarii samochodu ponieważ otrzyma od nas samochód zastępczy.


AUTO KOMIS JOL-MARK

Zajmujemy się  również sprzedażą aut osobowych i dostawczych. Autokomis powstał w oparciu o ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej jego założyciela. Wszystkie oferowane przez nas samochody przechodzą kontrolny przegląd w celu wyłapania i usunięcia jakichkolwiek wad. Sprzedawane  przez nas auta w większości są sprowadzane z Belgii i Holandii.
Auta, które sprowadzamy są już po wszelkich opłatach, klientowi pozostaje tylko pojazd zarejestrować. Jeżeli klient pochodzi z terenu Częstochowy lub okolic istnieje możliwość odebrania pojazdu już zarejestrowanego po uiszczeniu opłaty za proces rejestracji tj. 256 zł Oferujemy tylko sprawdzone samochody z uregulowanym stanem prawnym.
Na terenie komisu zawsze znajduję się około 20-30 samochodów różnych klas, przez co każdy znajdzie coś dla siebie. Są to samochody światowych sprawdzonych marek. Zakupione u nas pojazdy serwisujemy. Atutem naszej firmy jest profesjonalizm pracowników, a także rzetelność oraz uczciwość wobec Klienta.